Vizyonumuz

1Es Turizm olarak Türkiye’nin ve dünya’nın farklı bölgelerindeki kültürel ve doğal zenginliği keşfetmek isteyen herkese kaliteli ve sıcak bir hizmet sunabilmek.

Misafirlerimizin satın almış oldukları turlarımızda ve kullanmış oldukları hizmetlerimizi ileride değerlendirirken hafızalarında güzel ve özel yer edinmek.

Misyonumuz

 

Misafirlerimizin firmamıza hızlı ve kolay erişimi ile 7/24 hizmet alabilme imkanı . Acil durumlarda sorunları ile başa çıkabilme ve misafirlerimizi üzmemek adına pratik , anlık çözümler sunmak.

 

1Es Turizm İle KaliteyiHizmetiHızıCazip Fırsatları Kaçırmayın!

Yurtiçi- Yurtdışı Otel Rezervasyonları

1Es Turizm, deneyimli ve uzman kadrosuyla, tüm havayolu firmaları içerisinde isteğiniz doğrultuda saat ve fiyat açısından en cazip uçuş seçeneklerini tarafınıza sunacak ve uçuşunuz gerçekleşene kadar takipte olacaktır. Online Check-in işlemleriniz personellerimiz tarafından kişi özel istekleriniz göz önünde bulundurarak yapılacaktır.

Uçak Bileti ve Tur Seçenekleri

Münferit otel ve tatil rezervasyonu taleplerinden grup rezervasyonlarına yurt içi ve yurt dışı konaklama hizmetleri için 1Es Turizm kaliteli ve yetkili acentası olduğu JollyTur – Tatilbudur.com – Tatil.com gibi tur operatörleri üzerinden alternatifler sunar. Misafirlerimizin tam da istedikleri konforda konaklama yapmasına imkan sunar.

xxxbarcelona-spain-1920x1200

Vize İşlemleri ve Seyahat Sigortası

Deneyimli vize ekibi ile 1Es Turizm tüm vize ve seyahat sigortası işlemleriniz için tam hizmet sunmaktadır. Başvuru formlarının doldurulmasından, randevu alınması ve vize görüşmelerine refakat edilmesine kadar tüm aşamalarda 1Es Turizm vize ekibi süreci yürütmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Gezi ve Toplantıları

1Es Turizm bayileriniz, müşterileriniz ve şirket çalışanlarınız için en eşsiz ve unutulmaz seyahat programlarını organize eder.

jens-johnsson-121803

Transfer Hizmetleri

1Es Turizm yurt içi ve yurt dışı transfer hizmetleri için her destinasyonda en iyi tedarikçiler ile çalışarak her türlü bütçe ve talebe uygun alternatifleri sunar.

ASD
ASD

Toplantı Organizasyonları

1Es Turizm kurumsal kimliğinize ve faaliyetlerinize uygun toplantı organizasyonlarınızı tasarlar ve yönetir.

Açılış Davetleri ,  Kutlama ve Parti Organizasyonları , Yarışma ve festival türü Organizasyonlar , Konserler , Piknik ve Açık hava Organizasyonları 1Es Turizm İle Sizlerle.

Hayalinizdeki Turlara Ulaşmanın Yolu, 1Es Turizm’den Geçiyor! Herkese Uygun Yüzlerce Tur Seçeneklerimize Göz Atmaya Ne Dersiniz?

TECHNOLOGY FROM TOMORROW

Ürünlerimiz

 • Türk Havayolları
 • Pegasus Havayolu
 • Onur Air
 • Sun Ekspres
 • Diğer Havayolları; AirFrance – Klm – Emirates – FlyDubai – QatarAirways – KuveytAir – AeroMexico – AmericanAirlines – BritishAirways v.b.

  2011 yılında kurulan 1Es Turizm Münferit müşterileri , kurumsal müşterileri ve özel grup talepleri için deneyimli ekibi ile her türlü seyahat, tur programı, vize işlemleri, otel, uçak bileti rezervasyonları ve toplantı- etkinlik organizasyonları için hizmet vermektedir.

  ADRES

  Halil Rıfat Paşa Mahallesi
  Perpa Ticaret Merkezi
  B Blok , Kat:13 , No:2298
  34384 Okmeydanı - Şişli - İstanbul

  TELEFON

  0(850) 441 81 37

  GSM

  0(532) 646 86 27

  E-MAIL

  ‎esra@1esturizm.com